Türkçe Forum

Çocuk ve Bebek Güvenliği 4p59w

Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.

Join the forum, it's quick and easy

Türkçe Forum

Çocuk ve Bebek Güvenliği 4p59w

Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.

Türkçe Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkçe ForumSayın , Hoşgeldiniz, Sefalar Getirdiniz
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

Sitemiz, daha iyi hizmet verebilmek amacı ile taşınmıştır. Yeni Adresimiz: http://turkceforum.comze.com Hepinizi bekliyorum.... Smile (Forum arada bir kapanabilir ama çözülecektir İnşallah)

Çocuk ve Bebek Güvenliği

sznbsts
    sznbsts

Çocuk ve Bebek Güvenliği Empty Çocuk ve Bebek Güvenliği

Mesaj tarafından sznbsts Ptsi Tem. 30, 2012 8:19 am

Bebekler altıncı aylarından itibaren hareketlenmeye başlar ve dört yaşına gelinceye kadar evdeki tehlikelerden bihaber olabildiğince enerjiktirler. Onların daha özgürce ve güvenli hareket etmesini sağlamakta biz ebeveynlerin görevidir. Çünkü onların hem fiziksel, hem duygusal, hem de zihinsel gelişimleri hareket özgürlükleriyle doğru orantılıdır. Geçenlerde bir ürüne rastladım internette.
    Bebek - Çocuk güvenlik seti. Tehlikelerden bihaber yavrularımız için mutlak bulundurulması gereken bir ürün bu. İlk bebeğimde böyle bir üründen habersiz, kötü bir tecrübe yaşadım. Kızım 8 aylık, ben çalışıyorum. Bir akşam eve döndüm her zamanki gibi kızımı kucağıma aldım. Başını okşarken bir tuhaflık hissettim. Dikkatlice bakınca kafasında pinpon topu büyüklüğünde bir çukura değdi elim.Henüz emeklemeyi öğrenmiş olan bebeğim gündüz oynarken kafasını masa köşesine çarpmış! Hemen acile götürdüm, doktorlar durumun hiç iç açıcı olmadığını söylediler. Aylarca bu travma tik durumun üstesinden gelmeye çalıştık, doktorlar, hastaneler gidilmedik yer bırakmadık. Çocuğum nihayet iyileşti ama bunca riskin içinde bu muhakkak ki bir şanstı.

Geçenlerde bir alışveriş sitesinde[anindasepette.com] da bu ürüne rastladım. Bebek çocuk güvenlik seti. Yeni doğum yapmış kız kardeşime hediye olarak satın aldım. Ki bence yaşadığım acı tecrübeden sonra alınabilecek en işe yarar hediyelerden biriydi. İçinde kapı stoperi,priz koruyucuları,klozet kilidi köşe koruyucuları mevcut.Gerçektende bebeği olanların olmazsa olmazı bir set,üstelik ekonomik de, fiyatı mağazalara oranla çok düşük. Bütün anne babalara tavsiye ederim. Ha bu arada aynı sitede dökülmez mama kapıda var. Onu da kullanıyorum, daha önce yurtdışında reklamlarını görmüştüm. Artık Türkiye de' de varmış. Haylaz çocuklarınız için tavsiye edilir bir ürün. Kullanan arkadaşlarım çok memnunlar.

Forum Saati Cuma Mart 29, 2024 2:21 am